درباره تیوا

تیوا یک شبکه تلویزیونی مبتنی بر اینترنت یا IPTV است که این امکان را برای شما فراهم می سازد تا با پرداخت مبلغی به عنوان هزینه اشتراک، در هر زمان و هر مکان به محتوای مورد علاقه خود بر روی موبایل یا کامپیوتر به صورت OTT و یا از طریق نصب ستاپ باکس بر روی تلویزیون خانگی خود دسترسی داشته باشید.

تیوا متعلق به شرکت تراشه سبز تهران بوده و کلیه حقوق تیوا متعلق به شرکت ایرانی تراشه سبز تهران ( سهامی خاص) به شماره ثبت 160369 می باشد.

زیرساخت سرویس IPTV تیوا مبتنی بر فناوری پیشرفته و بروز تلویزیون اینترنتی و تعاملی دنیا بوده و همکاری کامل و حرفه ای با تهیه کنندگان محتوا و دست اندرکاران صنعت سینما و فیلم دارد. مشتریان و کاربران تیوا به عنوان بهره برداران اصلی تیوا تلقی شده و تیوا راهبرد سرویس خود را بر ارائه برنامه ها و محتوای با محوریت "کسب مهارت برای رشد" و "تعلیم برای حرفه ای شدن" و "اقتصاد آموزش" و "سبک زندگی" برای همه قرار داده است. ما سخت کار میکنیم تا همواره بهترین و برترین کیفیت محتوا و برنامه ها بر روی رسانه ما قرار داده شود و همیشه در حال بهبود سرویس خود هستیم. خلاقیت و ارائه محتوای برتر مناسب جامعه و اقشار ایرانی همیشه مد نظر تیوا بوده و هر فرد ایرانی در تیوا احساس مفید تحت آموزش و تعلیم خواهد داشت.